La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

15

Za kilka dni możemy zgarnąć Puchar Króla, potem 8 ważnych i na pewno emocjonujących meczów, które mogą dać nawet mistrzostwo Hiszpanii. A co tutaj? Co trzy posty dyskusja, ze trener się nie nadaje :]

8

@arasz1819 Czasy Guardioli zbyt rozpieściły

8

@arasz1819 A najlepsze jest to, ze jeszcze na początku sezonu większość cieszyłaby się z TOP 3 xD

konto usunięte

3

@arasz1819 Równie dobrze może przegrać wszystko i zakończyć ligę na 4 miejscu.

0

@Encore No tak z takim składem, to powinniśmy co mecz martwić się, czy wygramy :DDDDDD

0

@marcin62 Każdy zdrowo patrzący kibic wie, że z takim składem, taka drużyna TOP 3 to obowiązek, a nie zaskoczenie, bądź powód do dumy.

2

@MesQueUnClub96 No i chyba cześć na to liczy.

konto usunięte

1

@arasz1819 No spoko, jeśli dla kogoś puchar króla ma jakąś wartość, bo dla mnie nie ma żadnej.

4

@Image jak wygramy to wyrzucimy. Specjalnie dla ciebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?