La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

3

RONALD KOEMAN

czeka na 9 ważnych meczów, poczekajmy z opiniami do końca sezonu:)
ja wierzę w PK i Mistrzostwo Hiszpanii:)
jest to możliwe i ten zespół jest do tego zdolny

wtedy będziemy oceniać trenera, nie dziś, nie jutro, nie po ostatnim meczu

dla przypomnienia
Ronald Koeman był w ćwierćfinale LM z Benficą i Ajaxem, więc aż tak słabym trenerem nie jest, poczekamy zobaczymy

0

@lucca87 napisałem cos podobnego, ale serio nie widziałem:]

2

@arasz1819
i odpadł wtedy odpowiednio ze zdobywcami pucharu w tym roku czyli nami i Milanem

tak naprawdę nie miał jak zdobywać dużej ilości trofeów bo trenował średnie zespoły, nie jest to wielki taktyk, ale w miarę dobry motywator i ma rękę do młodych, to on wypromował dla piłki Sadio Mane

ja czekam do końca sezonu, wtedy będzie wszystko jasne, na razie są tu gorące głowy po El CLassico, ale to po prostu był kolejny mecz o 3 pkt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?