La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1231 Culés

0

Romano potwierdza ze City dopielo transfer i 17 letni brazylijczyk Kayky dolaczy do ich zespolu.
Nie wiem czy też macie podobnie, ale mnie zawsze transfery młodych, perspektywicznych brazylijczykow elektryzuja bardziej niz innych. Moze to wewnetrzne pragnienie zeby zrodzil sie kolejny magik?

konto usunięte

2

@Whudi Ja to bym jakiegos kozaka z San Marino zobaczyl lub Madagaskaru

0

@Whudi Nie wiem, dla mnie tam narodowość nie jest ważna bo z każdego młodego, perspetywicznego zawodnika może być doskonały piłkarz :D

1

@Rust_Cohle Z Watykanu

1

@Kgorecki2500 tak, chodzi mi o to ze jednak z Brazylii przychodzily takie perelki jak Dinho, Ronaldo, Rivaldo, czy nawet Robinho i Ney. Maja w sobie cos takiego ze bawia sie gra i bardzo dobrze sie och oglada

1

@Rust_Cohle z Radomia

1

@Kgorecki2500 Oprócz Polski :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?