La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1418 Culés

0

Panowie sprawa, mam tv Samsung 4k, chcę na nim oglądać meczyki z neta. Mam apkę, Delta Media Player, działa na Windowsie oraz Androidzie. Mam lapka, całkiem nowy ale kupiony z myślą o wordzie, necie itd, jak włączę na nim mecz i przełączę przez HDMI na tv to mam pokaz slajdów, komp za słaby żeby odtworzyć obraz w 4k. Kupiłem w necie przystawkę do tv, pisało wielce że ma 4k. Dzisiaj doszła i ma gówno, a nie 4k. Na ekranie mam trochę lepszy pokaz slajdów. W ustawieniach najwyższa rozdzielczość to 1980x1080 czy coś takiego. Pytanie jak najmniejszym kosztem mogę oglądać mecze na moim tv we w miarę zadowalającej rozdzielczości i braku pokazu slajdów?

1

@pikass14 ściągając sobie Smart IPTV ;)

0

@NaFazieHitman coś więcej podpowiesz, jaka apka najlepsza itd? Bo dużo tego w necie :D

0

@pikass14 A masz kabel hdmi 2.0?

0

@fcbarcafan19 tak, kabel jest dobry, z ps5 śmiga w 4k

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?