- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2354 Culés
Gorące dyskusje
mmaciass
6
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Hosh
22
Mnie bardziej niepokoi który normalny dzieciak wchodzi na Interię lub... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
maroon
0
@TR3YWAY Stan umysłu. Ot co. Ja jestem zdania, że dom jest dla ludzi, miejsce zwierząt jest poza... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2354 Culés
1
Tymczasem na Jasnej Górze zebrał się tłum motocyklistów, którzy łamią tym samym reżim sanitarny.
3
@Chakalaka Co proponujesz ? Użycie gazu przez policję może ? Trzeba jakoś zaradzić temu niebezpieczeństwu, tak jak to zrobiono z autobusem siewców śmierci Grzegorza Brauna.
0
@Ojciec5tkidzieci
Najpierw wezwać zgromadzonych do rozejścia się, a jeśli apele nie przyniosą oczekiwanego rezultatu użyć środków przymusu bezpośredniego. No i oczywiście wypisać mandaty.
3
@Ojciec5tkidzieci Pomijąc fakt czy obostrzenia są bezprawne czy nie,ale gdyby to była otwarta restauracja czy siłownia to policja przyjechałby na sygnale :)
0
@Chakalaka "To jest jedna wielka prowokacja, przecież tam nikogo nie ma" :D
0
@Chakalaka ludzie przecież tu nikogo nie ma
2
@tomek8756 To się zgadza. Sam byłem świadkiem interwencji na siłowni, gdzie było nas siedmioro ćwiczących. :D To smutne, że są miejsca uprzywilejowane, jednak ja do czego innego nawiązałem swoim komentarzem. :D
Dziękuję @Chakalaka za podzielenie się swoim stanowiskiem. Potencjał na objęcie posady dowódcy oddziałów prewencji jest. ;)