La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1608 Culés

9

Real strzela z Liverpoolem dwie bramki przez wysoko ustawioną linie obrony, zagraża im raz po raz przez ich wysoko ustawioną linie obrony a my w klasyku robimy niemal dokładnie to samo. Ja nie wiem, Koeman nie oglądał ich meczu w LM? Przecież to było niedorzeczne co my w pierwszej połowie robiliśmy.

Na osobny akapit Alba, po raz kolejny w krytycznym, ważnym meczu meczu mu odcięło prąd i zawalił gola. Iść na raz w takiej sytuacji gdzie podstawową rzecz jest pilnowanie swojej strefy to trzeba być naprawdę "geniuszem". Na tego człowieka nie ma co liczyć w takich meczach, ma dużo asyst ale to ile on kluczowych wielbłądów robi w obronie to jest kosmos. A przypomnijmy że on jest w pierwszej kolejności obrońcą

konto usunięte

0

@sebo939 Alba jest dobry jak dominujemy rywala. Przy grze na wymianę jest pewność, że coś zawali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?