La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1542 Culés

0

Mimo że wczorajszy mecz nie wyszedł naszej drużynie warto zobaczyć jakie oczekiwania mieliśmy przed sezonem albo na jego początku. Najpierw afera z Messim odejdzie czy nie, potem saga z suarezem wypchniętym z klubu. Następnie fala kontuzji w tym głównych w tamtym okresie zawodników fati, coutinho, pique, Roberto. W międzyczasie afery ze starym rządem i wybory nowego i gdzieś pomiędzy tymi wydarzeniami nastąpiła zmiana pokoleniowa może trochę z przymusu ale jednak. Zobaczmy na naszą kadrę mamy młodych świetnych oni muszą swoje przegrać żeby się ukształtować. Nie da się od razu na początku kariery w życiowej formie, trzeba się ciągle rozwijać a o rozwój młodzieży jestem spokojny i wierzę że przyniosą nam jeszcze wiele radości. Dalej walczymy o 2 trofea i nie jesteśmy na straconej pozycji (wystarczy spojrzeć na sytuację z przed 2-3 miesięcy gdzie było fatalnie ). Może szczęście nam nie sprzyja ale jako Barca zawsze się podnosimy. Co do koemana to szanuje za to co zrobił w tym sezonie, wszedł w takie bagno do klubu i wskazuje stawianiem na młodzież dawną zapomnianą drogę którą od czasów pepa nie podążal w takim stopniu żaden z trenerów. Cierpliwości a wyniki nadejdą, wiele osób się może że mną nie zgadzać ale ten sezon nie jest dla nas zły, jest przejściowy na zebranie doświadczenia i stabilizację w klubie w sferze zarządczej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?