- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
0
Nie wiem gdzie wy karne widzieliście. Z ręką na sercu bym nie dał żadnego z nich obojętnie w którą stronę. Bez przesady.
Wiadomo, że Manzano to **** i śmietanowy pomiot ale ze wszystkich meczy jakie nam sędziował w tym był chyba najbardziej sprawiedliwy....
I jeszcze wywalił Casemiro, chyba jako pierwszy sędzia klasyku ever. Mimo że Brazylijczyk na siłę to mógłby w co drugim wylatywać z boiska.
1
@arraco Nie żebym był jakimś ekspertem czy coś, ale dla mnie sytuacja na styku. Sam grałem w piłkę i tutaj widziałem wygraną pozycję przez Martina. Wyprzedził obrońcę i wygrał sobie pozycje. W takiej sytuacji wystarczy minimalny kontakt i każda 9 by zareagowała tak samo czyli szukała by rzutu karnego. Nie wiem co dokładniej myśleć o tej sytuacji, ale jeden sędzia by dał karnego a drugi nie. Na nasze nieszczęście dziś sędziował ten drugi typ.
0
@Tuc No właśnie ja tego nie rozumiem, 'szukać karnego'. Takie symulanctwo niszczy ten sport. Ja wiem, że wiele nie trzeba żeby przewrócić biegnącego. No i wiadomo, że czasem ciężko odróżnić ile kto dodał. Dlatego właśnie jak ktoś dodaje to dla mnie nie powinno być karnego z automatu, skoro nawet nie próbował się utrzymać na nogach.
A tutaj no cóż... powiedz mi że Duńczyk nic nie dodał...
1
@arraco w sytuacji z Dembele nie było faulu wg Ciebie?
0
@Nieznajomy Moim zdaniem, nie.
Nie jestem profesjonalnym sędzią ale takich sytuacji widzę sporo w różnych meczach i nie dyktują za nie karnych z reguły.