- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1698 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
11
100% się zgadzam, zwiedziłem już kilkadziesiąt krajów w tym prawie cały stary kontynent i z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Arkon
2
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Sysia11
9
Witani jak królowie.Wspaniały naród,który docenia swoje gwiazdy. https://x.com/albicelestetalk/s... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1698 Culés
1
Mam nadzieję że Koeman nie ośmieszy się wystawiając Busquetsa jutro. Gość jest za wolny na szybkich zawodników Realu. Jakby miał wystąpić to tylko w systemie z trójką obrońców. W obliczu kontuzji Alby można postawić na Umtitiego na wahadle który ma doświadczenie. Z drugiej strony oczywiście Dest. W środku busquets moriba i pedri
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@snake99 ???????????????
0
@snake99 Ja tez uwazam, ze Koeman osmieszy sie jesli zagra Busquets, a w srodku powinien zagrac Busquets, Moriba i Pedri.
0
@snake99 Jak chcesz baitować to nie pisz takich rzeczy typu Umtiti na wahadle , bo będzie zbyt oczywisty bait.
0
@Fabik Umtiti zaczynał karierę jako LO i wielokrotnie grał na tej pozycji w Lyonie.
1
@snake99 Akurat Busi jest ostatnio w niezłej formie, więc jego obecnośc w podstawowej jedenastce jest niemal pewna. Poza tym to nie on będzie biegał za Viniciusem, a w środku pola Real demonów prędkości też nie ma.
5
@Fabik Snake to znany od dawna prowokator, więc proszę jego zdania nie brać na poważnie.
0
@snake99 jeśli busi będzie miał małą przestrzeń to musi być zdecydowanie. Jeśli dużą to nie konieniecznie.
1
@ShowMe Wiem, wiem, ale ostatnio coś wypadł z formy.