La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 991 Culés

1

Real go wezmie za 120-150 a my dalej bedziemy uzerac sie z griezmannem na skrzydle. Przykre w uj

https://mobile.twitter.com/MadridXtra/status/1380150246244806660

3

@amanter Oby się ten nasz Fati wyleczył bo też ma piorunujący talent.

konto usunięte

1

@amanter Haha i dobrze tak szejkom. Mbappe odejdzie, Ney odejdzie i powodzenia życzę Paryżanom ;)

1

@LuisSalvano i Real dostanie przyszła gwiazdę top 1 na świecie a my 30 letniego pajacyka. Zreszta i tak zobaczysz, ze Neymar tu nigdy nie trafi

konto usunięte

0

@KacperVEB No tak, bo w Europie nie ma innych klubów, tylko REAL. W dodatku jakże potężny i pełen młodych gwiazd.

Co do Neymara, to wolę jego od Mbappe, którego nie lubię.

0

@LuisSalvano Real to marka, a w Hiszpanii nie dość że Kylian dostanie wyzwanie lepszej ligi, pewną LM co roku (w Anglii większe ryzyko) i możliwość odebrania dominacji na krajowym podwórku Barcelonie, do tego wciąż niezły skład - w końcu biali są o krok od 1/2 LM w tym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?