La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

1

Chciałbym poznać Wasze zdanie o potencjalnych nabytkach..
Wijnaldum... Jest FdJ, Moriba, Busii, pytanie czy nam trzeba takiego? Jest jeszcze S. Roberto, Pedri może tu grać. Z drugiej strony jak za darmo to może warto by było?
Neymar...dla mnie kompletnie na nie... Może sportowo lepszy od Griezmana, ale to jego pajacowanie i do że odszedł za kasą i tak się sprzedał to bez powrotu...
I Halland. Być może zabrzmi to kontrowersyjnie, ale nie wiem czy gościu jest wart 150 mln... To jego drugi sezon, gra w BVB gdzie grają na niego... Było wielu piłkarzy co w swoich ciut słabszych klubach byli kozakami, a szli do lepszych gdzie już tak nie grali na nich i było inaczej. Ja to poczekałbym z wyrokiem na temat Hallanda rok czy dwa jeszcze... A zdecydowanie wolałbym Mbappe ale wiadomo, że nie do wyciągnięcia...
Depay moim zdaniem super pomysł jakby przyszedł.

0

@wojtek_debiec4 Wijnaldum nie, Halland nie, Neymar jak zostanie w to wciągniety Griezmann/Coutinho/ Dembele to tak. Depay konieczność

0

@FCB24 ja bym dembele nie oddawał. Żeby nie było tak jak z Arthurem, że wezmiemy starszego duzo zawodnika. Griezmana i Coutinho jak najbardziej bym oddal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?