La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1199 Culés

1

Mam nadzieję że temat Wijnalduma upadł w naszym klubie po wczorajszym meczu. Gość wczoraj był dramatyczny, zblazowany.

0

@sebo939 Ale trzeba przyznać że ładnie poprowadził akcje bramkową Liverpoolu.

2

@Bobo25 To był właściwie jedyny pozytyw. Ale porównując go do Modricia czy Kroosa to przepaść jest kosmiczna. Nie chodzi że ma być na tym samym poziomie ale między nimi różnica jest za duża

2

@sebo939 sam nic nie zrobi ;) moim zdaniem to dobry transfer w miejsce Pjancia

1

@sebo939 Modric i Kroos też wczoraj mieli kilka momentów bardzo słabych w środku pola.Niestety dla Liverpoolu mieli na przeciwko wolnego jak wóz z węglem Fabinho,Wijnalduma,przez jakiś czas Keitę który nie wiedział za bardzo gdzie jest i Thiago bez formy :D

0

@MaziFCB Środek Live to był wczoraj nieśmieszny żart. Wiadomo jak mocni są Kroos i Modric a oni im pół dnia dają na przyjęcie i rozglądnięcie. Plus ten pożal sie Boże Arnold. Akurat jeśli ktoś miał sie u nich skompromitować to dobrze że akurat to był on.

konto usunięte

0

@Bobo25 ale zagrał do Joty który na takiej klarownej pozycji nie był.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?