La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

9

Czy wygramyklasyk czy nie, ale jak wygramy lige po takiej gonitwie to na Marsie będzie można usłyszeć jak pękają tyłeczki Panom z Madrytu. Nie dziwie się, że kolega który jest sympatykiem Realu zazdrości nam poziomu strony, bo wulgaryzmy i agresja jest tu karcona o czym sam się przekonałem, a u nich wolna amerykanka. Są tak zaślepieni, tak toksyczni i tak agresywni. Masakra jak oni ostatnimi czasu wygrywali mecze na styku to wszystko elegancko, bo chłopy sie starały i walczyły do ostatniej minuty, ale jak my wygrywamy wysoko to rywal rozłożył nogi, albo fart, a jak wygrywamy 1;0 lub na styku to jesteśmy cieńcy i oczywiście sędzia nam sprzyja. Myslałem, że kibice Liverpoolu( w większości oczywiście nie wrzucam tu każdego do jednego wora) to najbardziej butni i zaściankowi kibice, ale jednak codziennie można odkryć, że jednak Ci z białej strony Madrytu nie ustępują im niczym. Ten sam poziom arogancji i ignorancji. Oczywiście są tacy ludzie jak @AmigoBlancos czy paru innych, którzy mają wysoką kulturę i pomimo lekkich zaczepek i takich prowokacji to wszystko odbywa się na wesoło i w granicy dobrego smaku . Uprzedzam jednak, że wiem - u nas też są takie kwiatki, ale na rm.pl 95 % komentarzy jest tak rakowe, że szok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?