La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1320 Culés

0

Słuchacie Kygo? jeśli tak to chciałbym poznać Wasze zdanie na temat jego twórczości. Pozdrówki!

1

@Lovalo Kogo? :D

1

@Pawel13sz Kygo, Panie Pawle :D

1

@Lovalo dla mnie extra

1

@Lovalo Czasami słucham. Do posłuchania, ale ogółem nie jest to arcydzieło. Z jego utworów najbardziej lubię ID:

0

@wisnia1234 a powiedz wisienko czy masz jakiś ulubiony kawałek?

0

@fcbarcafan19 Dzięki za odpowiedź. Czytałem kiedyś jakiś artykuł, że ten chłopak zbudował swój własny styl - mógłbyś się do tego jakoś odnieść?

0

@Lovalo Ciężko mi coś powiedzieć o stylu, bo nie słuchałem zbyt wielu utworów. Poza tym najbardziej lubię słuchać szeroko pojętego Rocka i nie znam się za bardzo na muzyce elektronicznej :) Kygo to taki wyjątek. Z DJ-ów najbardziej lubię Recondite

i deadmau5


1

@Lovalo stole de show

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?