- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
6
"Perymetr" to rzekoma supertajna broń Rosji na wypadek zniszczenia przez atak nuklearny wroga wszystkich najważniejszych ośrodków wojskowych, przemysłowych oraz śmierci najważniejszych osób w państwie. Gdyby doszło do takiej sytuacji, wtedy wybrana osoba, po upewnieniu się, że wszelki kontakt z dowództwem Rosji nie istnieje, podejmie decyzję o odpaleniu całego arsenału nuklearnego Rosji, najprawdopodobniej w stronę USA i zamieniając tym samym państwo w nuklearną pustynię.
W czasie pokoju "Perymetr" ma być wyłączony, a uruchamiany tylko w wypadku silnego kryzysu międzynarodowego, który mógłby się zakończyć wojną nuklearną.
1
@barcelonaLM :) Byleby ta WYBRANA OSOBA nie miała problemów z ESENCJĄ...
Dr Strangelove jak się patrzy XD
0
@barcelonaLM dokładnie taką samą procedurą dysponuje Wielka Brytania
0
@barcelonaLM dlatego właśnie całą broń jądrową należy zniszczyć. Nie ma najmniejszego znaczenia że te głowice polecą w stronę USA
0
@Bykunn czyli wtedy doszłoby do wojny konwencjonalnej... Hmm nie wiem czy tego byś chciał. Pewnie dostałbyś broń i musiał walczyć a znając życie to pewnie nawet nigdy nie strzelałeś :P
0
@Odcinkowy Tak ciekawe kto by mnie do tego zmusił. Nie strzelałem i nie będę ;) Nie doszłoby do żadnej wojny bo i bez broni jądrowej mamy sprzęt który niszczy zbyt szybko. Ja tam wolę jak nad światem nie wisi stała groźna że jakiś idiota odpali głowicę, nastąpi efekt domina i zniszczenie ludzkości. Dla mnie słaba opcja
0
@Bykunn patriotyzm wlany w twoje serce powinien Cie zmusić :) chociaż podejrzewam że akurat Ty mógłbyś prosić o ewakuację z kobietami i dziećmi bez urazy oczywiście
0
@Odcinkowy Żadnej urazy ;) Nikt mnie nie zmusi do walki w jakiejkolwiek wojnie. Na pewno zostawiłbym narzeczoną i rodziców i poszedł na front xD