La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

0

Haaland ma dostać drugą najwyższą pensje w zespole, zaraz po Messim.
Pomijając to na ile to jest fake news, należy mu się, czy nie? :)

11

@Gosciuu oj nie. Za wcześnie na taką stawkę. Co może czuć taki Ter Stegen albo J.Alba....

0

@Gosciuu gość powinien być 10na liście płac.

0

@Messibestplayerintheworld
Ter Stegen jasne, ale Alba który jest już sporo po 30 roku życia?

3

@mientusek1407 no i? Zrobił dla tego prawie wszystko. A Haaland nic

konto usunięte

2

@Gosciuu Oczywiście, że nie. Po pierwsze, na to trzeba zapracować, a więc musiałby chociaż rok pograć zajebiście. Po drugie, danie takiej pensji to ryzyko jak w przypadku Griezmanna. Dajmy na to, że chłop też nagle zapomni jak się gra, będzie nieskuteczny. I co? Trzeba będzie płacić krocie i się z nim bujać kilka lat.

0

@LuisSalvano Tu już sami jasnowidzowie w kuli krysztalowej zobaczyli, że to będzie kolejny najlepszy pilkarz świata, przed nim bylo takich 10

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?