La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

konto usunięte

0

Jakie mody trzeba wgrać by w dzisiejszych czasach pograć sobie w gothic 1 i 2 na windows 10 i by jakkolwiek to wyglądało.

(obie te gry posiadam na steam jeżeli ma to znaczenie dla wgrywanych modów)

0

@marcin000019 Na steamie w tym miesiącu wyszła aktualizacja oficjalna z systempackiem (mod poprawiający kompatybilność z nowymi systemami). Próbowałeś teraz po prostu odpalić bez niczego?

konto usunięte

0

@Striker Oba gothic mam pobrane z najnowszymi aktualizacjami, gdzie mogę znaleźć ten systempack, pobrany został w ostatniej aktualizacji? System pack dotyczy której wersji gry?

Od bardzo dawna nie odpalałem więc nie sprawdzałem systempacku jezeli go mam.

0

@marcin000019 Jak masz najnowszą to powinno ci już to zainstalować. Próbowałeś już odpalić gre? Ta aktualizacja tylko do jedynki wyszła jakby co

konto usunięte

0

@Striker Zaraz odpalam! ;D

0

@marcin000019 przeszedłem ostatnio obie, na Win10. Do 1 potrzebujesz systempacka i fixu na fpsy, do dwójki wystarczy tylko systempack. Śmiga aż miło w 60 FPSach i przy FHD. Na yt jest to całkiem nieźle wytłumaczone

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?