- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1583 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1583 Culés
0
Za kogo Waszym zdaniem powinien wejść do składu Roberto? Chyba za Desta?
21
@betonito Nie powinien wchodzić do składu. Teraz jego miejsce jest na ławce.
4
@betonito nie jest to raczej typ który w obecnym ustawieniu będzie grał jako wachadlowy. Bardziej widziałbym go jako zmiennnik busiego/ perdriego ewentualnie de Jonga
3
@betonito powinien pełnić Rolę Pjanicia A Bośniak na bok.
1
@betonito Za Pjanica na ławkę rezerwowych.
1
@betonito xD
0
@betonito Dziwnie piszesz Pjanić xD
0
@betonito Dla mnie to za Mingueze. Pozycja idealnie skrojona dla niego. Lepiej się ustawia , wyprowadza piłkę i dałby więcej w grze kombinacyjnej.
0
@PatrykBarca mingueza jest bardziej bezpośredni i ma lepsze warunki fizyczne ale koeman na pewno znajdzie na niego pomysł
0
@betonito Niezly troll
0
@Xxxbarca4ever Z tymi warunkami to za dużej różnicy nie ma :) A jienkets też pierwszym który wyskakuje z formacji . Dla mnie to idealne rozwiązanie. Mingueza idzie zawsze na raz , często się gubi. Nie chcialbym sytuacji jak w Paryżu.
0
@PatrykBarca w Paryżu źle nie zagrał tylko złapał kartkę bo przerwał kontrę a zmiana wynikała z tego iż koeman nie chał ryzykować a nie ze złej gry Oscara
1
@Xxxbarca4ever Nie radził sobie z Mbappe . Popełnił 2 faule na 2 akcję. I został zmieniony. On ma ogromne braki taktyczne i techniczne. Dlatego uważam że Sergi był by tam lepszym wyborem. Zwłaszcza że umie wyprowadzać piłkę jak De Jong, A w większości meczów to rywal się zamyka i my prowadzimy grę...
0
@PatrykBarca ale ma swoje atuty, np gra głową. Robi ciągle postępy puyol na początku też był słaby