La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 841 Culés

7

Zaczęłam zabawę z Cyberpunkiem na PS5. Wcześniej pogralam kilka godzin na PS4 Slim na premierę, obecnie jest to zupełnie inna gra. CP nigdy nie powinien wyjść na konsole starszej generacji. Gram 2 h, bawię się wyśmienicie, grafika jest super, nie ma też żadnych spadków czy błędów. Jak ktoś się waha czy kupić na konsole nowej generacji - WARTO :)

2

@clyde a jest to wersja na starsze konsole, aktualizacja pod nowe ma dopiero wyjść, wtedy może być dopiero sztos :)

0

@Jakchcesz też tak myślę, ale nie mogłam się już powstrzymać :D ogram teraz nomadem, a drugi raz po aktualizacji może punkiem.

0

@clyde bez spojlerów ale nomad, punk i korpo to nie ma jakiegoś wielkiego wpływu na nic, jak już to raz pograj bardziej na skradanki i hakowanie np. A drugi raz na wjazd z buta i ogień. Ja tak zrobiłem i faktycznie inne odczucia miałem po przejściach :D

konto usunięte

0

@clyde dlaczego nie powinien wyjść na starsze generację niż PS5? Jedynym błędem to było, że wyszedł tak wcześnie, oni mogą okroić grafikę, ale może działać i na PS3 w najwyższej wydajności :) To CP zrobiło błąd z tym wydaniem, najpierw grzali atmosferę, później przekładali, bo już wyjścia nie mieli, a jak wydali to wyszło, że w sumie za dużo to oni nie zrobili jeśli chodzi o optymalizację i konsole. Sami siebie podpalili.
Wydając na jedną generację konsol jedynie ograniczyliby swoją sprzedaż, bo nie wszyscy kupują PS5, a z dostępnością też kolorowo nie było jeśli chodzi o nowe konsole :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?