La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1142 Culés

6

https://dzisiajwgliwicach.pl/gliwice-17-latek-smiertelnie-potracony-przebiegal-noca-przez-dk-88/
Jeśli nie czuję smutku przy takiej informacji to znaczy że coś jest ze mną nie tak? W sensie, szkoda że chłopak nie żyje, ale nie uważam że to jest tragedia bo z tego co jest napisane wyłącznie on jest temu winien. W nocy przebiega przez drogę szybkiego ruchu gdzie jest zakaz ruchu pieszych, niektórzy twierdzą że to było samobójstwo. Tak czy siak, za głupotę się płaci, czasami wysoką cenę. Jeżeli to było samobójstwo to tragedia jest na pewno dla rodziny chłopaka ale też i dla niewinnego a chyba najbardziej poszkodowanego w tej sytuacji kierowcy.
Podobnie mam jak są informacje że ktoś zmarł przy skakaniu do wody w miejscach nieodpowiednich do tego, dla mnie to nie są tragedie, a bardziej "jednego idioty mniej".

konto usunięte

1

@Nano22 Jakbyśmy się martwili każdą śmiercią, to byśmy nic innego nie robili

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?