La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

3

Gra Suareza w LM to naprawdę temat na jakąś pracę dyplomową. Zawsze sobie ceniłem u niego zadziorność, instynkt snajpera, świetną współpracę z Leo kiedy grał w Barcelonie. W rozgrywkach ligowych punktował znakomicie, napsuł krwi Realowi i Atleti wielokrotnie. Ale napisanie że w LM był w ostatnich latach słaby to jak nie napisać nic. W dwóch edycjach (17/18 i 18/19) sumując strzelił zawrotną liczbę 2 goli. W wyjazdowych spotkaniach wyglądał źle, miał problemy niemal ze wszystkim bo co z tego że sie świetnie ustawiał jak miał problem z przyjęciem piłki, podawał do swojego wyimaginowanego przyjaciela a jeśli miał jakąś sytuację to można było stawiać domy że nie trafi. Niech mnie ktoś poprawi ale chyba e LM skuteczniejszym graczem u nas był w own goal? Sezon 14/15 wlał we mnie nadzieje bo myślałem że jest kluczowy brakujący element układanki do obrony LM. A tu z sezonu na sezon było z tym co raz gorzej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?