- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1464 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1464 Culés
5
No to teraz wzrost zakażeń, jakoś pod koniec marca trochę zaczną spadać statystyki. 9.04 koniec lockdownu, a 10.04 rocznica katastrofy smoleńskiej, wiec do tego czasu znowu „Polska świetnie radzi sobie z wirusem”. Po 2-4 tygodniach znowu wzrost liczby zakażeń i znowu zamykamy wszystko. I tak do skutku aż każdy przedsiębiorca w Polsce umrze z głodu, lub ucieknie za granice, a rząd będzie mial czas żeby spokojnie przejmować co się da. Wróżbitą Maciejem nie jestem, ale coś czuje ze tak będzie.
1
@Janas11224 TVP Info - 10 kwietnia "Obostrzenia działają"
Xd
1
@Janas11224
nie będzie bo wirus jest sezonowy
mówią o tym co mądrzejsi lekarze
2
@Janas11224 ja mysle, ze beda wlasnie luzowac wszystko na lato. Dlatego to wg mnie ostatni lockdown. Przynajmniej do pazdziernika. A co poten? Zobaczymy. Premier Anglii jakis czas temu oglosil, ze nie ma szmalu jego kraj na czwarty lockdown.
0
@Janas11224 gdzieś w tv mówili, że wirusolodzy przewidują koniec trzeciej fali na początek maja. Resztę sobie dopowiedzmy.