La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

17

Jak oceniacie dzisiejsza grę Dembele na 9tce? Moim zdaniem z Sevilla i PSG zagrał fajnie Ale mało skutecznie, natomiast dzisiaj wyglądało to słabo, ale plus jest taki że był w miejscu gdzie powinna znajdować się "9tka" i myślę że dzięki temu że Obrońcy drużyny przeciwnej musieli go pilnować to nasi zawodnicy mieli więcej miejsca i czasu przed polem Karnym , to pokazuje jak bardzo potrzebujemy napastnika który nie tylko na papierze będzie grał jako 9tka

6

@kaamil1910 Na małej przestrzeni jego gra to masakra, to jest najwieksza pięta achillesowa obok wykończenia akcji.

0

@kaamil1910 W meczach Sewilla i PsG, miał miejsce, do prostopadłych piłek. Wczoraj musiał grać na ścianę i w takiej roli jest bezproduktywny.

konto usunięte

0

@kaamil1910 Ze skrzydłowego z takimi warunkami to 9'tki nie zrobisz. Na dłuższą metę to nie ma sensu, chyba, że obrońcy będą grali dość wysoko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?