La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1597 Culés

4

Eden Hazard... Ahhh gdyby ktoś mi powiedział jakieś 3 lata temu, że Thorgan zrobi większą karierę i będzie błyszczał bardziej od brata to bym go wyśmiał. Szkoda, bo sam pewnie jest sobie winien przez swoje złe nawyki żywieniowe, a taki grajek mógł być.

konto usunięte

6

@kuz Chociaż Eden skończyłby karierę teraz, to i tak zrobił większą karierę, więc bez przesady

5

@kuz Nie no większej kariery, to on nie zrobił bez przesady.

5

@kuz Ale Thorgan nie zrobił większej kariery od Edena

0

@obiektywny12 @Jacu327 @Zoker Może przesadziłem trochę z tą karierą, ale epizod w Chelsea wcale nie był jakiś mega wow to jednak te puchary przemawiają za nim. Jednak porównując aktualnie brat robi więcej na boisku.

konto usunięte

0

@kuz Po prostu brat gra, bo liczby ma przeciętne. Jednak Eden w sztosie, a Thorgan to niebo a ziemia

0

@obiektywny12 No a kiedy był ten sztos? :D Dawno temu.

konto usunięte

0

@kuz Tak tak, chodzi mi po prostu o forme w najlepszym momencie. O taki ogólny "geniusz" czy też talent

1

@obiektywny12 Nie no w ten sposób to bez dwóch zdań, miał papiery na TOP świata, niestety "miał".

3

@kuz Hazard w Chelsea był najlepszym piłkarzem w PL

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?