- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 648 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
157 odpowiedzi
MirusAmisz
37
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
LAMC_10
5
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 648 Culés
#Tiki-takaRamon Planes napisał w swoim raporcie dla Laporty, że Collado powinien przynajmniej odbyć presezon z pierwszym zespołem i zasugerował, żeby dołączył do niego na stałe. Koeman śledzi występy Nico Gonzáleza i bardzo podoba mu się gra pomocnika Barcelony B, którego kontrakt wygasa w czerwcu. [@victor_nahe]
3
Jak zawsze nic z Orellana
2
@Douglas13 Bo może jest słaby? A hajpuje go LR.
5
@Douglas13 Orellana to taki pilkarz troche z poprzedniej epoki, bedzie mial ciezko aby zaistniec w mocnym europejskim klubie. Zupelnie odwrotnie niz Nico, to pomocnik przyszlosci. Licze ze Fran wie co dla jego syna jest najlepsze.
0
@MaTt_BarcaFan Twoje zdanie...
0
@Rourke Nie no nie mowie ze Nico slaby, wrecz przeciwnie. Ale ja mysle ze jako nastepce Busiego to orellana by byl perfekcyjny ale to oczywiscie moje zdanie.
0
Widział ktoś jak gra ten Nico?