La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

3

Prawda jest taka że Greizamnn , Coutinho i Dembele powinni odejść, wiem że to nie FIFA Ale jakoś żaden z nich nie pasuje do Barcelony i myślę że blokują miejsce w składzie . Najbardziej szkoda mi Dembele bo lubię tego chłopaka, jego gra wygląda co raz lepiej i wiem że ma mega Talent,ale czegoś mu brakuje .

3

@kaamil1910 Głowy mu brakuje.

0

@kaamil1910 Dembele brakuje głowy...

0

@kaamil1910 az smutno sie na to patrzy. Kto by kilka lat temu pomyslal ze kiedykolwiek bedzie mozna tak o nich napisac. Sam z niecierpliwoscia czekalem na kazdy z tych transferow ;/

0

@kaamil1910 Co Coutinho może blokować jak on 3/4 czasu kontuzjowany.

1

@vangoor np Pieniądze na wypłatę dla innego zawodnika;)

0

@kaamil1910 To nie miejsce w składzie tylko obciążanie budżetu klubu.

0

@vangoor yhyyy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?