La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1649 Culés

2

Jak dla mnie rozstanie z Koemanem to bylaby glupota w tym momencie . Mamy najslabsza kadre od lat a i tak jestemy nad Realem w tabeli .
Niech ściągną chlopu pilkarzy ,ktorych chce i potem będzie mozna oceniać.
Z taka kadra zadne Nagelsmany czy Kloppy by nic nie zdzialaly .

konto usunięte

0

1

@El dominatore musisz wziasc sobie na poprawke to ze ten uzytkownik FutbolToMagia z ktorym prowadziles dyskusje jest fanboyem oraz jest zakochany w Puigu. Dlatego chce zwolnirnia Koemana, bo Puig oglada mecze z trybun a przeciez jest najlepszym naszym pomocnikiem i kazde z naszych pokocnikow chowa w kieszeni. Taka jest jego opinia

1

@ShawnC dobrze powiedziane niech Pan @4Fabregas4 sobie to przeczyta fanboy Xaviego za wszelką cenę bo wygrywanie dla Barcy to obowiązek z takimi przeciwnikami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?