- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1192 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1192 Culés
5
Ufff - biorąc pod uwagę to co piszą kibice czy dziennikarze na forach czy grupach to temat Nagelsmana jest raczej stary i nieaktualny - dawno nie widziałem takiej mobilizacji fanów gdzie praktycznie 100% stoi murem za Koemanem. Bardzo ciekawe spostrzeżenia można poczytać - oprócz oczywistości jak szacunek, posłuch, miłość, rozwój zespołu itd to zauważyłem także takie uwagi:
1) osoba Koemana sprawiła że Leo chce zostać w Barcelonie bo odzyskał radość gry - Laporta przychodzi na gotowe
2) Koeman nie zgodzi na bycie "słupem" przy decyzjach transferowych - ma jaja i nie będzie tak sterowalny jak 30-letni trener.
3) Koeman zna się na pracy z młodzieżą i potrafi wyłuskiwać talenty
4) HIT - część kibiców uważa że to plan Laporty na to aby wskrzesać w zespole wolę walki o mistrzostwo i puchar "dla Koemana". Duża część kibiców uważa że cały zespół będzie murem na Koemanem i będzie dodatkowo zmotywowany, aby nie było argumentów na zastąpienie Koemana.
0
@JarekS nie będzie tak sterowany jak 30 letni trener .... To już są twoja wymysły. ;) nie mówię że Koeman ma odejść, ale nikt nie wie jak poradzi sobie nowy trener , może lepiej A może gorzej, ale niech o tym zadecyduje Prezydent klubu i bzdura jest że Messi chce zostać przez Koemana. Messi chce zobaczyć przyszlsoxiowy projekt sportowy który zapewnić może tylko Prezydent A Trener jest jednym z tych ogniw A ta praca z młodzieżą Koemana to fakt dał szansę kilku młodym, ale pomyślmy czy nie zmusiły go do tego braki kadrowe i kontuzje zawodników, Koeman prosi o wzmocnienie starym Wijnaldumem
0
@kaamil1910 ogarnij się, wyraźnie napisałem że to są opinie większości kibiców na forach j grupach. Świadomi kibice widzą w jakim położeniu jest klub i zespół, a rolą prezydenta jest nie pieprzyć tego co jest dobre. Nikt obserwujący z boku Koemana nie pomyśli o jego zwolnieniu biorąc pod uwagę jakie cuda robi na ławce i poza nią, dlatego chciałem zauważyć że nikt na katalońskich mediach nawet poważnie nie bierze tego newsa pod uwagę. Odnośnie Wijnalduma to topowy piłkarz, który gra 99% meczów w siłowej PL i jest do wzięcia za darmo. Przy takim kolesiu od czarnej roboty de Jong gra swój najlepszy futbol na pozycji Busiego...