La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

konto usunięte

5

Wiecie co jest jednocześnie najlepsze i najgorsze w tym sezonie?

Najlepsze jest to, że mimo kilku dziur w składzie, wyniki i gra i tak są zadowalające, a najgorsze - że gdyby właśnie te dziury były załatane, to moglibyśmy być obecnie w zupełnie innym miejscu. Mam na myśli głównie "9". Naprawdę dużo sytuacji sobie stwarzamy, ale nie ma kto kończyć. No i też inaczej pewnie ten sezon by wyglądał bez wylewów Lengleta. No, ale nic. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, to i tak jest lepiej niż myślałem. Wzmocnić kadrę i jestem pewien, że będzie coś ciekawego z tej drużyny.

0

@Yosemite
dokładnie, już jest

wczoraj zagrali bardzo dobrze, gdyby była skuteczność to sądzę że byśmy mieli szanse na awans

tak PSG stłamsić u siebie

nie można było tak w pierwszym meczu, ten zespół ma umiejętności, ale momentami maja chyba jeszcze flashback z poprzednich lat LM, ale dobrze ze koeman z nich to wykorzenia pomału bo to widać i buduje się zespół

a propo widziałeś plotki domenech - dzieje sie i oby oni przyszli to bedzie mega ekipa

a teraz walczyc o dublet:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?