La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1848 Culés

6

Oglądając wczoraj tą 1 połowę, to od razu zaczęły się przypominać najlepsze lata Barcelony. Messi i Alba byli wczoraj niesamowici. Szkoda tego karnego,, i szkoda zwycięstwa Atletico w lidze.

0

@kamilop De Jong też majstersztyk. Busti tak samo

0

@kamilop Karnego jak karnego, ale szkoda znowu "40" niewykorzystanych okazji...

1

@Barcza223 Tak oczywiście, oni również grali pięknie. Jeszcze Dest.

1

@Coutinho007 To fakt. Cóż niedosyt pozostał.

0

@kamilop Napastnik to mus bo tak się nie da grać...

0

@Coutinho007 nie no, ale Messi coś zmarnował takiego 100%? Bo przychodzi mi do głowy tylko sytuacja, gdzie był blisko bramki, ale Marquinos zablokował

1

@Barcza223 Nie Messi. Dembele chyba z 4 sytuacje takie spartolił, Griezmann za to jak zawsze 1 syrzał na cały mecz oddał ale się starał podobno i nawet w defensywie pracował :D

0

@Coutinho007 to zdecydowanie, ale myślałem, że Dembele miał jeszcze więcej :D

1

@Barcza223 Z 4 miał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?