La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 928 Culés

2

Wynik 5:2 w dwumeczu to spora strata, ale zadecydowała fatalna druga połowa na Camp Nou. Oczywiście w kontekście całego dwumeczu to PSG było lepsze, ale to nie tak, że oni byli poza zasięgiem. Dembele w obydwu meczach miał wiele dogodnych sytuacji, ale jego wykończenie jest na fatalnym poziomie, do tego doszedł nie strzelony karny. PSG można było ograć, to nie Bayern z zeszłego sezonu.
Mimo wszystko po wczorajszym meczu jest we mnie optymizm, na LM i tak mało kto liczył, a w lidze sytuacja jest jeszcze nie najgorsza i myślę, że powalczymy do końca o dublet. Biorąc pod uwagę to jakie były nastroje 3 miesiące temu to byłoby osiągniecie na miarę trypletu z 2009 czy 2015.

1

@ShinobiQWE Ja nie wiem jakim cudem na własnym stadionie zagraliśmy taką bryndzę....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?