- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1293 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1293 Culés
0
No niepowiem ladna okladka.
1
@SteuerFreiMoney Ta i zaraz się okaże że Leo wyjaśni żółwia ninja w rewanżu a Hochland wywali się z Sevilla i tyle będzie z nowych władców. Pierwszy dobry ważny mecz Mbappe od dawna a on już nowym władcą
0
@SteuerFreiMoney Mbappe i Haaland będą super zawodnikami, ale wątpię czy osiągną poziom Leo i Ronaldo. Raczej mało prawdopodobne, że zgarną po 6 złotych piłek. Ronaldo 5 akurat przepraszam.
0
Przesadzili, niech zagrają tyle co Messi i Ronaldo na tym poziomie, dopiero pogadamy.
0
@SteuerFreiMoney Haaland nigdy się nie zbliży do Messiego i CR.
To będzie co najwyżej mega dobra 9tka, nic poza tym.
Mbappe miałby szanse, ale musiałby być chorobliwie ambitny, jak CR.
Został dotknięty palcem boga piłki, drybling, szybkość, strzał, sprawność, ma wszystko czego potrzeba do bycia na szczycie.
0
@RosjaninBut @Katalonik97 @GeraltzKatalonii przesadzona tak.I tez licze ze Messi zolwia wyjasni.Niezmienia faktu ze ładna.
0
@RosjaninBut wszystko oprócz głowy, jeśli mu na głowę nie padnie to jak najbardziej ma papiery na top
0
@GeraltzKatalonii To nie wyklucza tego, że Messi i Ronaldo powoli schodzą z piłkarskiej sceny. Nie rozumiem czemu napisanie takich oczywistości fanboje odbierają jako atak na swoich idoli. Niczym fanki kpopu...
0
@BorzyKrzys Nie chodzi mi tu o zaden atak na Messiego. Po prostu ten cały zachwyt nad nimi jest mocno przesadzony. Fanboj xD
0
@GeraltzKatalonii Goście walą bramę za bramą. Jeden zalicza dublet w klassikerze, drugi wali hattricka Barcelonie. Przesadzone.
0
@BorzyKrzys No tak bo to był pierwszy dobry mecz o duza stawke Mbappe od dawna tak jak napisałem w pierwszym moim komentarzu. Z Hallandem trzeba poczekac jak bedzie grał w druzynie która bedzie sie biła o najwyższe cele gdzie presja i oczekiwania będą ogromne