La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1612 Culés

2

Haalanda się jeszcze nie spodziewałem, ale liczyłem że rano będzie już Info o za klepaniu Depaya, Erica, Wijnalduma.

0

@kamilop Nie zapomnij o Aguero i Alabie.

0

@Striker Bez przesady, kiedy Laporta miałby zdążyć zrobić tyle transferów.

0

@kamilop Wijnalduma nie ściągną jest Moriba.Zresztą do środka aspirują gracze z Barcy B.W zasadzie jeśli Garcia by przyszedł za darmo.To jedyną sprawą ale grubą jest załatwienie Halanda.Awans Balde odsprzedaż Firpo, Umtiti, Martina , Pjanica Alene jeśli Depay to i chyba Griezmana..Za jakieś 2 lata jak skończy karierę pique można sprzedać Lengleta i kupić de lighta.Choć nie wiem kiedy kończy mu się kontrakt itp.Piszę na oko jak wrócą kibice i ogarną kłopoty finansowe.Istotne jest przedłużenie kontraktów Fati Dembele itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?