La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

2

I co myślicie Laporta przebuduję tą drużynę ? Ja tam wierzę, że coś się zmieni jestem optymistą!

0

@Draks[FCB] Jakieś czyszczonko składu latem będzie :)

0

@Draks[FCB] No będzie miał piekielnie trudno, zawodnicy zarabiają potworne sumy i nikt w obecnej sytuacji im podobnych nie zaproponuje, Barcelona to świetne miejsce do życia więc na pewno nie będą stać w kolejce do odstrzału.
Można by ich finansowo przekonywać do odejścia tylko czy są na to fundusze.
No i nawet jeśli dogadasz się z takim Cou by odszedł to zarówno on będzie optował za małą kwotą a zwłaszcza potencjalny nabywca, bo każdy wie że klub chce się rozstawać z pewnymi zawodnikami i to naprawdę będą oferty bardzo niskie i zapewne pod sam koniec okienka by jeszcze bardziej osłabić w negocjacjach klub.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?