La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1806 Culés

3

Widzę, że są już głosy, że mamy szanse odrobić straty z PSG. Powiem wam, że ja na takie coś drugi raz się nie nabiorę. Po meczu znowu pewnie będzie wylew, aby sprzedać każdego i od następnego sezonu Xavi na trenera. Cieszyłbym się, jakbyśmy chociaż gola strzelili i nie dostali trzech w zamian, a wy o awansie mówicie.

0

@sintesox plus 1

konto usunięte

1

@sintesox dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe . Śmieszy to raczej podejście jak Twoje . Przed meczem od razu przyjąć porażkę to wstyd . Walczyć zawsze trzeba do końca

0

@Barca1922 No tak, lepiej sobie robić nadzieję, jak w pierwszym meczu, po czym zostać znowu upokorzonym i wylewać swoje żale, że kazdy do sprzedania.

konto usunięte

0

@sintesox nadzieja umiera ostatnia . Było wiele przypadków że losy meczów się odwracały. Wystarczy wspomnieć Liverpool w meczu z nami lub 3 bramki odrobione w finale z Milanem . Więc wszystko jest możliwe .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?