La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

1

W derbach tylko zwycięstwo Realu, ale nie bierzecie pod uwagę, że macie trudny wyjazdowy meczyk z Osasuną. Barcy zwykle jest tam pod górkę. Można być na fali i Barca na pewno jest po remontadzie, ale w Pampelunie o 3pkt nie będzie łatwo. Natomiast, niektórzy patrzą na derby Madrytu dopisując sobie z urzędu za sam fakt wyjścia na murawę 3pkt.

3

@AmigoBlancos Rozwalimy tą Osasunę jak Bartomeu klub!!! :D

6

@AmigoBlancos to chyba logiczne, ze wolimy wasze 3 pkt niż 3 pkt Atleti niezależnie od naszego meczu z Osasuna

1

@AmigoBlancos
oczywiście wszystko sie może zdarzyć ale czemu niby mamy nie zakładać zwyciestwa z osasuną? w końcu jestesmy z Barca to z kim mamy nie zkakłdać zwyciestwa

może być różnie owszem ostatnio po meczu villarreal-atletico nie można byc pewnym niczego, bo tam villarreal grał a atletico strzelało gole

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?