- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1264 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1264 Culés
0
"Zobaczycie ze w rewanzu na camp nou Barca odrobi bo juz nie bedzie tego kretyna Lajosa. Robcie screeny".... Oho, moj wpis z 10 lutego. xD
0
@POLAK12345 Ten z wczoraj niewiele lepszy
0
@Wossi61FCB ?????? xD
1
@POLAK12345 o dokładnie o ten chodzi
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9703135#comment-9703135
0
@DaPi To byly 28, a nie wczoraj. Poza tym po prostu przypominaja mi się czasy geniuszy, których miałem przyjemnosc ogladac 10 lat temu. :) Panie marudo. :D
0
@POLAK12345 Widzę, że solidnych argumentów użyłeś :D
0
@Wossi61FCB Ty w ogóle nie użyłeś. :D xDDD
0
@POLAK12345 Bo to gołym okiem widać, że Sánchez jest mocno nie pewny xD z Granadą wątpliwy karny z Destem, wczoraj z Mingueza, rękę Lengleta sprawdzał 3 minuty, a o ręce Ocamposa nawet nie chciał słyszeć. W dodatku w pierwszej połowie Busi czyściutko odzyskał piłkę w środku pola, a ten gwiżdże faul.
Fakt, osiągnięcia Lahoza są jeszcze większe, ale tez człowiek również jest tragiczny.