La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1618 Culés

konto usunięte

19

Czekam z niecierpliwością, aż podsłuch sędziów wejdzie na stałe do transmisji telewizyjnych. Byłby to mały przełom i myślę, że w niedalekiej przyszłości to się wydarzy. W sportach amerykańskich już od dawna mamy taki system. Sędziowie podchodzą do stolika i takie sporne sytuacje są słyszane normalnie w transmisji.

https://x.com/Vintage_LFC/status/1366043148603039746

A tutaj przykład z NBA


1

@BartqRKO czasami oglądam NFL i bardzo mi się podoba właśnie to, że sędzia jest na mikrofonie.

konto usunięte

1

@PatrychoO NFL nie oglądam, ale widziałem właśnie kilka takich klipów. Super gdyby wprowadzili to w piłce.

0

@BartqRKO jakos nie potrafie sobie Lahoza w tej roli wyobrazic xd

1

@BartqRKO Lahoz w meczu Barcy na przykładzie pierwszego video. Rozmowa z VARem: "To co robimy? Gwizdnąć od razu spalonego czy muszę podejść sam to sprawdzić i dopiero wtedy powiedzieć że spalony był?"
VAR:" spoko Mateu, weźmiemy winę na siebie bo do nas się tak nie przypieprza"

konto usunięte

0

@BartqRKO to wreszcie byście nie pisali jak się dogadują o ustawianie:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?