La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1062 Culés

17

Panie i Panowie, kochani sympatycy futbolu, 100 lat temu urodził się Kazimierz Górski! Kto o nim nie słyszał, niech spali się ze wstydu. Pochylmy się w zadumie ku pamięci wielce zasłużonego Polsce człowieka…



Ponadto dzisiaj mija 40 lat od bardzo przykrego zdarzenia w ,,naszym” klubie. 2 marca 1981 r. Enrique Castro Gonzalez(napastnik Barçy zwany Quini) został porwany przez trzech zamaskowanych mężczyzn. Po meczu z Alicante, w którym Quini strzelił 2 gole, został on uprowadzony przez trzech sprawców. W czasie gdy jego los był nieznany, Blaugrana zdobyła tylko jeden punkt i przegrała 3 mecze, tracąc szanse na mistrzostwo La Liga. Po 23 dniach Quini został uwolniony a FC Barcelona zajęła dopiero 5 miejsce w La Liga. Czyja to była sprawka i w jakim celu to chyba nie trudno się domyśleć? Jednak ,,prześcieradełkom” i tak nie udało się zdobyć mistrzostwa. Oliwa jednak chyba sprawiedliwa…




2

@FCBparasiempre "w piłce chodzi o to, żeby strzelić jednego gola więcej od przeciwnika" :D

0

@FCBparasiempre Podejrzewam ze duzo osob ktore nie interesuja sie sportem go nie kojarza.

0

@FCBparasiempre „Czyja to była sprawka i w jakim celu to chyba nie trudno się domyśleć? Jednak ,,prześcieradełkom” i tak nie udało się zdobyć mistrzostwa. Oliwa jednak chyba sprawiedliwa…”
żałosne

0

@lukaszbarca15 To chyba logiczne że miałem na myśli osoby które interesują się sportem. Kto normalny zakładał by konto na tej stronie nie interesując się sportem a zwłaszcza futbolem?

0

@FCBparasiempre Jest wiele osob ktore pisza np tylko o polityce wiec wnioskuje ze raczej nie interesuja sie sportem.

0

@lukaszbarca15 No widzisz, dlatego dla mnie poniekąd stworzenie przez redakcje tej ,,La Rambli" jest absurdalne. Pisząc o ważnej i ciekawej historii Barcy i w ogóle futbolu, muszę pisać na La Rambli, ponieważ taka a nie inna redakcja usuwa moje komentarze z innych artykułów ponieważ nie są związane z tematem moich komentarzy. Ja osobiście usunął bym tą La Ramble i dodatkowo wprowadziłbym dział o historii, zwłaszcza FC Barcelony. To jest w końcu strona FCB i pisanie o polityce czy też o innych idiotycznych pierdołach jest dla mnie co najmniej niepoważne, żeby nie powiedzieć idiotyczne! Przecież są do tego facebooki, tlitery i inne pierdoły. No ale każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić, nieprawdaż?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?