La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1661 Culés

4

Kiedy ma się ogrywać Konrad Collado Moriba jak nie przy 3-0 z Elche??

1

@wojtek_debiec4 Jakby chciał ich ogrywać to by ich ogrywał, widocznie w ogóle nie bierze ich pod uwagę.

2

@MesQueUnClub_87 Moriby na kadrę nie puścił i w nagrodzę trybuny...a Mateusz nadal na ławce....szkoda bo niby stawia na młodych a jednak nie....

0

@wojtek_debiec4 Dlatego, już bym wolał aby zamiast Koemana na początku sezonu przyszedł Garcia Pimienta z rezerw. Zna młodych zawodników, może by ich bardziej ogrywał, nasz obecny trener i tak się usprawiedliwia ,, sezonem przejsciowym", a tak by sobie może na Euro medal wygrał.

0

@Kgorecki2500 mówi że przejściowy alw po składach tego nie widać. Niby daje młodym grać Pedri Fati Dest Mingueza ale jakoś nie wydaje mi się żeby odbudował Dembele czy Griezmana..
Trincao zostawiłem na koniec, jak grał słabo to grał, jak rozkręcał się to nie grał..ja nie ogarniam

0

@wojtek_debiec4 dlatego ,,sezon przejsciowy" dałem w cudzysłów. Taki to sezon przejściowy że grają prawie ci sami zawodnicy. Zobaczymy, może jeszcze trochę tych młodych zawodników będzie ogrywać.

1

@Kgorecki2500 lepiej żeby Ci młodzi grali i się ogrywali moim zdaniem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?