La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1912 Culés

konto usunięte

15

Gdyby nie te niewytlumaczalne potkniecia u siebie to Madryt ogladalbym nasze plecy.
Wciaz sporo kolejek do rozegrania... Nie tracmy wiary moi towarzysze!

3

@El dominatore Niezależnie od wszystkiego wiarę będę miał do samego końca.

0

@El dominatore Madryt to ma 5 punktów przewagi i jeden mecz zaległy. Więc źle obliczenia ;)

0

@El dominatore Gdyby nie te niewytłumaczalne potknięcia u siebie to Barcelona przestała by już nawet widzieć plecy Madrytu. Piłka wciąż w grze, ale nie ma co gdybać

1

@maniak33333 Powiedz kibicowi Atletico, że jego klub to "Madryt" to w najlepszym razie cię wyśmieje.

konto usunięte

0

@maniak33333 i wygrany pierwszy mecz wiec najprawdopodobniej dodatkowy punkt przewagi.

0

@Dankhog zawsze jest rewanż Ale nie z taka gra .

konto usunięte

0

@mkord Gdybys pomyslal chwile, popatrzyl na tabele a nie od razu dostawal swedzenia paliczkow, to moze bys zauwazyl, ze DWIE druzyny z Madrytu sa przed nami.
Specjalnie dla Ciebie napisze "Real i Atletico" bys nie musial niepotrzebnie sie trudzic.

0

@El dominatore Czego się misiu pienisz? Do ciebie nie pisałem. Nie ty pisałeś o Madrycie mającym 5 punktów przewagi.

konto usunięte

0

@mkord Zostaw mnie w spokoju!! Nie jestes moim ojcem!!!
:)

0

@El dominatore Tego nie wiesz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?