La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1505 Culés

0

Myślicie, że Lewy dobije do stu goli w LM?

3

@sintesox Nie ma na to szans.

5

@tobiasson92 jak nie ma szans ? Jak Lewy spokojnie 3-4 sezony pogra a brakuje mu 28 bramek. Z jego profesjonalnym podejściem i manią zwyciężania moim zdaniem 100 pęknie.

0

@sintesox Jakąś szanse ma, ale to sie zobaczy jak będzie grał w następnych sezonach 28 goli to nie dużo

0

@sintesox
jakieś szanse są ale sądze ze coś koło 90 się zatrzyma

0

@sintesox Raczej nie, ale nie wykluczam tego. Jak przez 4 następne sezony utrzyma formę to na luzie

0

@sintesox Brakuje 28 goli, w tej edycji będzie miał minimum jeszcze 3 mecze więc hipotetycznie można policzyć że strzeli w tej edycji jeszcze 3 gole. Będzie brakować 25, więc nawet jeżeli pograłby jeszcze tylko 3 sezony w Bayernie (Robert świetnie się prowadzi więc nie powinno być problemu) to wystarczy 8 goli na sezon (w jednym 9) - myślę, że mu się uda

0

@sintesox Ma szanse i to duze tym bardziej ze gra w Bayernie ktory spokojnie co roku moze grac w polfinalach LM a to daje mu duzo meczow do strzelania goli.

0

@tobiasson92 Jak nie ma na to szans? W LM będzie grał jeszcze przez 4 sezony i to najpewniej. Prędzej dobije do setki niż Suarez do 50.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: