La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1464 Culés

1

Jeśli interesujesz się sztukami walki to zapraszam cię do zaobserwowania mojego profilu o MMA. Codziennie info ze świata MMA, o nadchodzących galach oraz o zawodnikach. Dziękuję za każdą pomoc mordeczki!
https://www.instagram.com/sofa_w_klatce/

0

@jakubkuba07 tutaj też będziesz wstawiał?

0

@jakubkuba07 Prawda to że Omielańczuk wystąpi w FAME MMA? ;P

1

@Denzon Kurcze ciężko z czasem. Kanał na YouTube zacząłem prowadzić, jutro tygodniowe podsumowanie wpada o 17:00 :D wpisz "sofa w klatce" na yt i zostaw suba jak możesz :)

0

@Gomess Na ten moment nie. Walka przeciwko dwom zawodnikom najprawdopodobniej będzie :D

0

@jakubkuba07 zasubskrybowałem, Rębecki do UFC.

0

@Denzon Jeśli nie pójdzie do KSW to łatwiej będzie mu dojść do UFC. Niestety z KSW mega ciężko jest wyjść. Miejmy nadzienie ze Chińczyk dojdzie do UFC :)

0

@jakubkuba07 Ja miałem nadzieje, że Grzebyk pójdzie do UFC, a teraz kontuzja i ksw

0

@Denzon Z Grzebykiem będzie transmisja na żywo w niedalekiej przyszłości! :) W przyszłym tygodniu będzie z Grzegorzem Szulakowskim

0

@jakubkuba07 to git, Grzebyk bardzo elegancki i uśmiechnięty a szuli to świr

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Na kogo byś zagłosował(a) w wyborach prezydenckich w FC Barcelonie?