La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

1

4 miejsce w tabeli, 6 pkt i 1 mecz mniej od 5 Sociedad. Jest git ^^

0

@Coutinho007 spoko wskoczymy na 1 miejsce mymy duńskiego Nazario :P

0

@LeoMessi1994 Po wczorajszym meczu moja eiara jest taka sama jak przed wpadką Atletico i wygraną Realu. Jak Real wygra majstra a tutaj bedziemy na 4 miejscu to po sezonie powinno nastąpić trzesienie ziemi żeby w końcu ten beton skruszyć.

0

@Coutinho007 ciekawe jak finalnie skończy się liga

0

@Coutinho007 tak naprawdę to każdy może wygrać teraz ligę. Real,Atleti,Barca i sevilla. Bałbym się obstawić cokolwiek

2

@KacperVEB Real bez szans z tą kadra. Tam nie ma kim grać. Atleti pewnie wygra.

0

@Encore Ale Real ma coś czego nie ma Barcelona tzn ma ale mniej. Szczęście...

0

@KacperVEB barcelona to chyba najmniejsze szanse , sukcesem i celem na sezon powinno być utrzymanie w top 4

1

@LeoMessi1994 Wskoczymy max na 2 na wiecej tutaj nie liczę. Ta drużyna mentalnie jest tak cienka jak naleśnik.

0

@Coutinho007 zobaczysz Nazario jeszcze sam nam będzie mecze wygrywał ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?