La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

2

Chciałbym zobaczyć w przyszłym sezonie drużynę w nieco innym wydaniu, grającą bardziej wyrachowany futbol, będąca przy piłce jak najwięcej, ale nie za wszelką cenę. Nie macie wrażenia że każdy mecz z poważnym rywalem wygląda w ten sam sposób? Podajemy sobie beztrosko w poprzek pod polem karnym przeciwnika, a potem kontra i gol.A jeśli komuś uda się nas zepchnąć do defensywy to kaplica, bo nie potrafimy bronić. Chętnie zobaczyłbym drużynę z Haalandem(którego transfer jest możliwy) i podwieszonym griezmannem, a zamiast Busquetsa mobilny pomocnik dobrze grający w defensywie-wijnaldum w parze z de jongiem. Na lewej pomocy depay, na prawej ktokolwiek. Ansu do rotacji. To by było piękne.

0

@busquets5 Haaland czy Lukaku?

0

@Pawel13sz co to za pytanie?

0

@Pawel13sz jeśli haaland będzie do ściągnięcia to jest dla mnie lepszym wyborem. Już prezentuje najwyższy poziom a ma 20lat.

0

@KacperVEB Pytałem kogo woli, ale już mam odpowiedź :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?