La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

1

Na upadek Barcelony ma wpływ tyle składowych, ze ciężko jest to uargumentowac.
Większość mowi, że to wina Bartomeu i tez najbliżej mi do tego, aczkolwiek kto wiedział, że piłkarzy którzy przychodzili w swoim prime moment Coutinho, Dembele nie dadzą żadnej wartości sportowej, bo dla przykładu Dembele oprócz bramki z Chelsea w lidze mistrzów czym poważnym moze się pochwalić.
Transfer mistrza świata Griezmana ? Nagle zapomniał jak gra się w piłkę?
Czysto teoretycznie gdyby ta trojka dalaby to samo co w poprzednich klubach nasz pion sportowy byłby w innym miejscu.

Do tego dochodzi ciagla zmiana trenera, brak ruchów transferowych w linii defensywnej, bo przecież caly zarzad skupiał się na znalezieniu nowego Alvesa, a teraz zostaliśmy w gówn3m...
Klub jest winny wszystko Messiemu, ale jego ciągle nowe kontrakty co 2 lata żeby za wszelką cenę pokazać Realowi, ze sa w stanie najlepiej opłacać swoją gwiazdę były potrzebne ?
Nie wierze, ze Leo przychodzil do biura i wolał o kolejne miliony....

Ciagle nie mogę pojąć sytuacji finansowej, Bartomeu od 2017 roku rok w rok przedstawiał bilans roczny i mówił, że Barca z roku na rok kończy z coraz to większym zyskiem i przewodzi w Europie zaraz po Realu i United, a dzisiaj WIRUS odkrył te karty i co ?
Po prostu nie stać klub na pilkarza średniej jakości za ok 10 mln.

Pomimo tego wszystkiego wierze, ze za 2, 3 sezony Barceloną wroci do czołówki.
Naprawdę możemy być mocni z takimi piłkarzami jak Pedri, Fati, Araujo, Puig, Dest, De Jong czy Ter Stegen.
Nowy prezydent będzie miał ręce pełne roboty !

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?