- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1409 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
24
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
LAMC_10
12
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
22 odpowiedzi
ferdas_rawa
2
@Karol145 Ale jaką masz pokorę? Ty jedyny co piszesz to ad personam :-) od pierwszego Twojego... » Czytaj dalej
169 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1409 Culés
0
Grizz 50 mln i cou 50 mln,
Moze 100 dostaniemy i kupic hallanda i neresa z Ajax,odmładzanie,wiem neres nie za fajne ma statystyki ale skrzydlowy,drybling no i dobry zmiennik dla Fatiego zeby nie grał 50 meczów w sezonie.
6
@formentera2017 to już wolę żeby Konrad szanse dostal
2
@formentera2017 Hmm no nie do końca tyle bo jest coś takiego jak amortyzacja.
1
@formentera2017 a czyli słabe staty ma brać. Drybling ma :)
1
@formentera2017 Myślę że przy obecnej sytuacji będziemy mogli wydać 20-30% maks kwoty że sprzedaży na transfery.
0
@D10SLEO Messi halland fati
Rezerwa Konrad, neres,trinkał
No to sprzedać demveke jeszcze za...50
0
@tbas mi się wydaje że skrzydlowy z dryblingiem,dobrym strzałem i szybkością da więcej niż grizz
0
@formentera2017 A Haalanda z jakiej racji zmiescisz w tych 100 + Neres?
Borussia by pewnie ze 150 za niego chciala. Sancho za 100 nie puscili, a klauzula Haalanda uruchomiona bedzie w 2022 dopiero, takze zejsc na ziemie bym radzil. Poza tym, ciekaw jestem kto w dobie pandemii ma 50 milionow na ryzykowanie z Coutinho, ktory ostatnie 3 lata byl nie tylko niewypalem, ale glownie tez i rezerwowym.
0
@YoNoEntiendoNada halland ma klauzule 70 teraz a neres za 30 pójdzie
Znajdą się bogacze by dać po 50 za grizza i cou :)
0
@formentera2017 Nie, nie ma zadnej klauzuli 70 mln, tylko ma 75 od 2022 roku. Mamy rok 2021.
Jak ktos bedzie chcial Haalanda teraz, to bedzie musial zaplacic pewnie 120-150 milionow i jak BVB nie weszloby do LM, to gwarantuje, ze znajdzie sie ktos, kogo stac i kto zaplaci 100 lub wiecej i tam wlasnie pojdzie Norweg.