La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1700 Culés

0

Myślicie, że jakby nie kupili Antka to Lautaro byłby na luzie do kupienia?

1

@Kamiloza91 może i byłby jednak uważam, ze to tez byłby niewypał transferowy i lautaro by się u nas nie odnalazł. 100 mln za takiego zawodnika za duze ryzyko

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Stary, Ty mi nic o tym Griezmannie nie mów. Jak sobie przypomnę, gdy oficjalnie potwierdzono, że do transferu Neya zabrakło 20 baniek i kupiono Francuza to ciśnienie się podnosi...

7

@LuisSalvano temat Neymara nigdy nie powinien być łączony z naszym klubem. Jeszcze jego tu brakowało

0

@LuisSalvano O ja o tym nie wiedziałem :) Ciekawe co my z nim teraz zrobimy. Myślisz, że Laporta go zostawi?

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Wypierniczy go latem. Chłop ma jaja i nie będzie się cackal. Trzeba pozbyć się wszystkich niepotrzebnych zawodników ;)

0

@LuisSalvano To zostaniemy z Ter Stegenem, Araujo, Pedrim i de Jongiem :D

0

@LuisSalvano Mam nadzieje, że jesteś jasnowidzem ;) Ależ bym się ucieszył jakbym nie widział Griezmanna, Dembele, Lengleta, Busquetsa czy nawet Alby i Pique. Nawet nie musimy wygrywać, Oby ten rok wreszcie coś zmienił! W tym roku jest na to milion większą szansa - brak Bartomeu.

0

@Kamiloza91 Jeszcze zapomniałeś o tym magiku z Brzylii - Coutinho

0

@Pawel13sz O nim to nawet zapomniałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?