La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1623 Culés

konto usunięte

3

Ja ogólnie staram się zawsze bronić Koemana, ale z drugiej strony... Widzi jak Lenglet się prezentuje w tym sezonie, a i tak go wystawia. Widziałem kilka komentarzy tutaj przed meczem w stylu "ciekawe co dzisiaj Lenglet odwali", także to było czuć w powietrzu. jasne, że to nie wina Koemana, że Francuz odwalił szopkę, ale to jednak on go wystawił, mając świadomość, że gość jest po prostu tragicznym zawodnikiem. Mingueza też błędy popełnia, ale z nim to zupełnie inne lodowisko. Ech.

konto usunięte

0

@Yosemite Może liczy, że przy Pique się odbuduje? Za Valverde w parze z Pique Lenglet był tu bardzo wychwalany

0

@szymonbarca10 ciagle tylko liczy i liczy. Odbudowuje Breithwaita, odbudowuje Lengleta, odbudowuje Busquetsa

konto usunięte

0

@KacperVEB przecież Pique gra od 2 spotkań ... tak czy tak zaraz wraca Araujo i raczej Lenglet murawy zbyt szybko nie powącha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?