La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

8

Komentarze podczas meczu:

Przez 88 minut narzekaj na Busiego i płacz o to, że Pedri nie odpoczywa. Nie piszesz złego słowa o Lenglecie, bo nie popełnia błędów. Narzekanie na Griezmanna...

RZUT KARNY i koniec meczu - 1:1.

Komentarze po meczu:

Po co Koeman zmieniał Busiego i Pedriego?!
Po co wystawiał Lengleta skoro to sabotażysta!?
Koeman wpuścił Braithwaite'a za Griezmanna... - **uj nie trener!

LR w pigułce...

8

@norbi77 a jak ktoś miał narzekać na lengleta wczesniej jak on miał przez cały mecz jedna sytuację że musiał coś zrobić w obronie i akurat nie trafił w piłkę tylko w napastnika xd

1

@norbi77 no Lengleta nie było za co krytykować, ale każdy to wie, że on zawsze coś odwali. Zmiana Busquetsa? No wszedl za niego Pjanic, no to nie jest zmiana na lepsze.

0

@busquets5 @D10SLEO I o to chodzi. Nikt nie pisał, że zaraz cos odwali itd i obudzili się dopiero po karnym. Jakby zagrał Umtiti i zrobiłby to samo, to byłoby narzekanie, czemu nie zagrał Lenglet, bo Umtiti ostatnio bramki zawalał, a on go wystawił.
Tak źle i tak nie dobrze. LR nie zadowolisz.

2

@norbi77 To święta prawda myśle że w obecnej chwili Lenglet i Umtiti są na podobnym poziomie szans na to że odwalą jakiś debilizm który skończy się bramką. Dlatego powinien grać Mingueza. Ogólnie Koemana tutaj należy winić za nastawienie zawodników do meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?